Home Site Map Kontakt
akte.com.pl > Outsourcing IT

Sieci komputerowe

 Sieć to wygoda, która się opłaca

539665_77685391W chwili obecnej jeden komputer w firmie to częstokroć za mało. Jednak dane rozproszone w kilku, kilkunastu miejscach stwarzają przestoje w przetwarzaniu informacji. Są to tzw. "wąskie gardła", które można usunąć, tworząc sieć komputerową z bezpośrednią wymianą danych.

 

Sieci takie mogą być zarządzane poprzez tzw. serwery czyli komputery zarządzające danymi oraz przechowujące informacje w centralnym miejscu, do którego mają dostęp inne komputery sieci. W naszej ofercie znajdują się sieci oparte na dystrybucjach Linux i systemach firm (Microsoft) Windows i Novell (NetWare).

 

Czytaj dalej:  Sieci komputerowe
 

Outsourcing IT Poznań

 

Outsourcing IT w PoznaniuOd czternastu lat zajmujemy się profesjonalną obsługą informatyczną przedsiębiorstw (Outsourcing Informatyczny w Poznaniu).

Nasze ogromne doświadczenie w branży IT zaowocowało wieloma umowami serwisowymi na obsługę najbardziej znanych firm w Polsce.

 

Jeśli szukacie Państwo rozwiązań, które będą profesjonalnie wspierać Wasz biznes zapraszamy do biura w Poznaniu

 

Specjalizujemy się w branżach, które wymagają szybkiego i skutecznego zespołu specjalistów takich jak:

 

 

Czytaj dalej:  Outsourcing IT Poznań
 

Outsourcing IT

http://uprzywilejowywac.info/press1/img/wirusy.jpg

Bezpieczeństwo sprzętu komputerowego

 

W przeciągu kilku lat potrzeby informatyczne każdej firmy wzrosły do tego stopnia, że nie są one w stanie bez pomocy specjalistów zapewnić niezawodności oraz bezpieczeństwa swojej działalności:

  • awarie sprzętu

  • błędnie dobrane, niepoprawnie działające oprogramowanie

  • wirusy komputerowe

  • celowe kradzieże i niszczenie danych

To tylko niektóre codzienne problemy, które powodują zawroty głowy u niejednego właściciela firmy.

 

 

 

Czytaj dalej:  Outsourcing IT
 

VoIP - Telefonia Internetowa

Masz Internet ... Wykorzystaj go! 

624872_94934176VoIP (Voice over Internet Protocol) jest technologią cyfrową, która daje możliwość rozmowy za pomocą łączy internetowych lub dedykowanych sieci wykorzystujących protokół IP, który popularnie nazywany jest "telefonią internetową". W przypadku telefonu IP, bramki VoIP lub programu (typowego VoIP lub komunikatora internetowego) połączenia wykonuje się przez łącze internetowe. Jest możliwość kupienia towarzyszącego numeru telefonii stacjonarnej, co daje nam możliwość odbierania rozmów przychodzących.

 

 

 

Dlaczego My?

 Wyspecjalizowany serwis do wyspecjalizowanych zadań.

Nasza Załoga ?

Gwałtowny rozwój technologii komputerowych, wymógł na firmach informatycznych wypracowanie bardzo wąskich specjalizacji dla swoich pracowników. My również przyjęliśmy podobną taktykę. Każdym zadaniem powierzonym naszej firmie zajmuje się osobna komórka, przeznaczona do tego celu. Dzięki takiej organizacji pracy masz pewność, że Twoim sprzętem będą zajmować się doświadczeni i kompetentni specjaliści.

Jesteśmy w stanie zapewnić Ci profesjonalną obsługę w zakresie odzyskiwania danych, archiwizacji danych, outsourcingu IT oraz zapewnić serwis komputerowy.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientówCzytaj dalej:  Dlaczego My?
 

Outsourcing

Outsourcing-IT-HelpDeskOutsourcing IT na wzór najnowocześniejszych organizacji stał się w naszym kraju bardzo popularny.  Dzięki sprawnemu wykorzystaniu zewnętrznego serwisu  IT  firmy mogą skupić się na prowadzeniu swojej kluczowej działalności, bez obciążeń związanych ze stałym podwyższanie m kwalifikacji i kontrolą działu IT.

 

Sprawny Outsourcing IT zapewnia wydajniejszą pracę firmy oraz jej oddziałów.

 

 

Czytaj dalej:  Outsourcing