Home Site Map Kontakt
akte.com.pl

Outsourcing IT Poznań

 

Outsourcing IT w PoznaniuOd czternastu lat zajmujemy się profesjonalną obsługą informatyczną przedsiębiorstw (Outsourcing Informatyczny w Poznaniu).

Nasze ogromne doświadczenie w branży IT zaowocowało wieloma umowami serwisowymi na obsługę najbardziej znanych firm w Polsce.

 

Jeśli szukacie Państwo rozwiązań, które będą profesjonalnie wspierać Wasz biznes zapraszamy do biura w Poznaniu

 

Specjalizujemy się w branżach, które wymagają szybkiego i skutecznego zespołu specjalistów takich jak:

 

 

Czytaj dalej:  Outsourcing IT Poznań
 

Wirtualizacja Serwerów

Na czym polega Wirtualizacja ?

 

Wirtualizacja Konsolidacja SerwerówW najprostszym wydaniu jest to instalacja więcej niż jednego serwera na jednej fizycznej maszynie.

 

Oznacza to w praktyce, że na jednym komputerze pełniącym rolę serwera możemy zainstalować  kilka maszyn wirtualnych, spełniających różne role.

 

i tak powyżej przedstawiamy typowy układ dla organizacji małych i średnich przedsiębiorstw (pomiędzy 15 - 150 stanowisk):

 

- Serwer Windows 2008 R2 pełniący rolę Active Directory

- Serwer Windows 2008 R2 pełniący rolę serwera Terminali

- Serwer Windows 2008 R2 pełniący rolę serwera aplikacji

- Serwerr Linux pełniący rolę bramy internetowej, firewalla, serwera VPN

Czytaj dalej:  Wirtualizacja Serwerów
  
Archiwizacja Danych (Backup)

1163837_51679668Jak zapewnić bezpieczeństwo swoich danych?

Pomimo, że świadomość potrzeby archiwizacji danych jest wśród użytkowników komputerów bardzo wysoka, to na co dzień tylko mała część stosuje się do wytycznych, opracowanych przez specjalistów od archiwizacji i zabezpieczania danych. Czasem jednak okazuje się, że wszystkie informacje, które są nam potrzebne do pracy znajdowały się na feralnym nośniku.

 

Odzyskiwanie danych

822171_26245287Odzyskiwanie Danych to proces przywracania dostępu do danych zapisanych na dowolnym nośniku lub odtwarzania fizycznego zapisu w celu otrzymania pierwotnej struktury danych. Dzięki specjalistycznemu laboratorium, nasza firma odzyskuje dane ze wszystkich rodzajów nośników, wszystkich systemów operacyjnych niezależnie od rodzaju uszkodzenia nośnika.

 

Czytaj dalej:  Odzyskiwanie danych