Home Site Map Kontakt
akte.com.pl > Drukarki i plotery

Serwis Ploterów

ploter-hp

Większe możliwości serwisowania ploterów

Plotery już na dobre zagościły w naszych biurach architektonicznych i pracowniach grafików. Najpopularniejsze marki ploterów to HP (DesignJet), OCE, Mutoh...

Dzieki wieloletniemu doświadczeniu w naprawach sprzętu drukującego nasz serwis wyspecjalizował się w serwisowaniu ploterów firmy HP.

 

 Jeśli posiadacie Państwo ploter innej firmy prosimy o kontakt, by zapewnić najwyższą jakość obsługi oraz zabezpieczyć dostępność części zamiennych.

 

 

Czytaj dalej:  Serwis Ploterów
 

Serwis Drukarek

Drukarka to dziś niezbędny sprzęt - warto go regularnie serwisować

drukarka-laserowa-wielofunkcyjnaW dzisiejszym biurze trudno wyobrazić sobie życie bez drukarki.  Najlepiej: kolorowej i laserowej. Bez drukarki nie wydrukujemy faktury, ważnego pisma czy nawet treści maila.

 

Choć badania, dotyczące archiwizacji i odzyskiwania danych, mówią, że 70% dokumentów nigdy nie jest drukowana, a jedynie przechowywana na dyskach twardych komputerów, to jednak ilość dokumentów jaka jest gromadzona w nowoczesnych firmach powoduje, że codziennie wykonujemy setki wydruków. Aby nie dochodziło do częstych awarii drukarek warto pamiętać o regularnym przeglądze i serwisie urządzeń drukujących. Jesli mieścicie sie Państwo w Poznaniu lub okolicach polecamy nasz serwis drukarek...

 

Czytaj dalej:  Serwis Drukarek